امروزه طرح فروش اقساطی خودرو توانسته به حفظ بازار معاملات اتومبیل در سطح بازار کمک کند. دلایل متعددی وجود دارد که تمامی شرکت های خودروسازی به سمت و سوی ارائه خدمات فروش اقساطی خودرو گام برمی دارند و این مسئله باعث گردیده تا بیشتر افراد را با چنین موضوع مهمی آشنا سازیم. در واقع مجموعه دنیای خودرو نیز به مشتریان خود، طرح های متنوعی از فروش اقساطی خودرو را پیشنهاد می دهند تا بدین وسیله بتوانند شرایط مناسبی را برای خرید اتومبیل مورد علاقه‌اشان فراهم آورند.

بررسی قرارداد فروش اقساطی خودرو

مفاد قرارداد فروش اقساطی خودرو عبارتند از تمام شرایط و تعهداتی که بین فروشنده و خریدار در زمینه خرید و پرداخت اقساط تعیین می گردد. به عنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • درج دقیق اطلاعات شخصی: نام، آدرس، شماره تماس و اطلاعات دیگر مربوط به طرفین باید در قرارداد خرید اقساطی خودرو درج شوند.
  • تعیین قیمت نهایی و زمان های پرداخت: شامل قیمت کل خودرو، مبلغ پیش پرداخت، تعداد و مقدار اقساط، نرخ بهره و هزینه ‌های جانبی می شود.
  • مدت زمان قرارداد: تعیین مدت زمان قرارداد و پرداخت اقساط نیز از دیگر موارد مهم به شمار می رود.
  • شرایط پرداخت: تعیین زمان و روش پرداخت اقساط از دیگر نکاتی است که باید در معاملات خرید اقساطی خودرو در نظر گرفته شود.
  • نرخ بهره: مهمترین مسئله در قرارداد خرید اقساطی خودرو ، تعیین نرخ بهره اعمال شده بر روی مبلغ معامله می باشد که عامل تمایز مراکز عرضه خودرو محسوب می گردد.
  • شرایط پایان قرارداد: تعیین شرایط پایان قرارداد، انتقال خودرو به نام خریدار و سایر موارد مربوط در ادامه بدان پرداخته می شود.

در صورت دارا بودن هرگونه سوال یا ابهام، با مشاوران فروش مجموعه دنیای خودرو می توانید مشورت کنید. این مجموعه معتبر به دلیل داشتن سابقه طولانی در معاملات خرید و فروش اقساطی خودرو می توانند بهتر شما را در انتخاب خودرو و شرایط راهنمایی کنند.

فروش اقساطی خودرو از جمله خدمات اصلی مجموعه دنیای خودرو به شمار می رود. در حال حاضر اگر به دنبال استفاده از امکانات این چنینی هستید، بایستی سطح آگاهی خود را نسبت به نکاتی که در قرارداد معاملات خرید و فروش اقساطی خودرو درج می شوند، افزایش دهید. عدم توجه به موضوعات مهم این چنینی باعث می گردد که افراد گرفتار کلاهبرداران قرار گیرد. به همین دلیل همواره در مقوله فروش اقساطی خودرو باید به مراکز معتبر و شناخته شده مراجعه نمائید.

بررسی شروط قرارداد فروش اقساطی خودرو

جزئیات فنی خودرو، گارانتی و خدمات پس از فروش در قراردادهای فروش اقساطی خودرو درج می شوند تا فرد در صورت لزوم بتواند از این امکان بهره مند گردد. توجه داشته باشید که امضای هر دو طرف به منزله پذیرش شرایط و مفاد قرارداد است. بنابراین پیش از انجام چنین معاملاتی و خرید اقساطی خودرو باید به طور دقیق مفاد درج شده در قرارداد را مورد مطالعه قرار دهید. یکی دیگر از مواردی که باید در قرارداد ذکر گردد، تعیین حقوق و تعهدات هر دو طرف می باشد. همچنین ذکر مواردی همانند وضعیت الزامات بیمه خودرو و تأمین‌کننده بیمه از دیگر نکات مهم و اساسی هستند که برای خریدار حائز اهمیت می باشند.

 

شرایط گارانتی منجمله مسئولیت‌ ها و تعهدات فروشنده در صورت وجود خطاها یا مشکلات فنی در خودرو از مواردی است که باید پیش از عقد قرارداد فروش اقساطی خودرو مشخص گردند. در ابتدا بایستی مشخصات خودرو همانند مدل، سال ساخت، شماره شاسی، شماره پلاک و سایر جزئیات فنی خودرو معین گردد. علاوه بر آنکه زمان تحویل خودرو و شرایط مرتبط به تأثیرات مالی و قانونی تأخیر در پرداخت اقساط یا عدم رعایت شروط قرارداد توسط طرفین توافق شوند. البته هر گونه حقوق و تعهدات دیگری که طرفین در قبال یکدیگر دارند، نیز بایستی مورد بررسی قرار گرفته شوند.

هم اکنون جهت کسب اطلاعات تخصصی بیشتر می توانید با مشاوران فعال و پویای مرکز دنیای خودرو تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس:

021-37664

موبایل و واتس آپ : 

09221271382
09909511373
09300648006

آدرس شعبه مرکزی: اشرفی اصفهانی - سیصد متر پایین تر از پاساژ تیراژه - نبش کوچه زارع - پلاک 108 - نمایشگاه و شرکت دنیای خودرو

آدرس شعبه 1: خیابان بهشتی جنب مترو شهید قدوسی برج زرین واحد ۱/۲

تلفن شعبه : 02188505848-53

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 127
نمایش همه
علاقه مندی ها ()