فروش اقساطی خودرو فرصت مناسبی به افرادی که علاقه‌مند به خرید خودرو هستند، می دهد تا بتوانند صرف نظر از تأمین قیمت کل، با حداقل سرمایه نیاز خود را مرتفع سازند. مجموعه هونامیک تجارت از جمله مراکز فروش اقساطی خودرو به شمار می رود که توانسته اند بر حسب نیاز جامعه، در طرح فروش اقساطی خودرو مشارکت داشته باشند. این چنین امکان خرید اقساطی محصولات شرکت های خودروسازی بزرگ داخلی همانند سایپا، ایران خودرو، کرمان موتور و ... را برای مشتریان گرامی فراهم آورند.

فروش اقساطی خودرو با شرایط مناسب

تنوع خودروهای موجود در بازار بسیار است و این مسئله باعث گردیده تا افراد متناسب با بودجه و سرمایه ای که در اختیار دارند، از طرح های فروش اقساطی خودرو استفاده نمایند. متناسب با وضعیت اقتصادی جامعه که میزان تورم رو به افزایش است، شرایط برای خرید نقد خودرو غیر ممکن می باشد. لذا با ارائه خدمات فروش اقساطی خودرو، اقشار مختلف جامعه می توانند برای خرید اتومبیل مورد دلخواهشان امید داشته باشند. در ادامه پست به برخی از عواملی که باعث گردیده طرح فروش اقساطی خودرو طرفداران بسیاری پیدا کند می پردازیم که عبارتند از:

  • عدم نیاز به پرداخت نقدی: خرید نقدی یک خودرو نیازمند داشتن مبلغ بالایی است که بسیاری از افراد قادر به پرداخت آن نیستند. لیکن شرایط فروش اقساطی خودرو به آن‌ ها امکان می‌ دهد که خودرو را با روش پرداخت قسطی تهیه کنند.
  • امکان استفاده فوری: در برخی از طرح های خرید اقساطی خودرو، خریداران قادر به تحویل فوری اتومبیل هستند و سپس منطبق بر قرارداد اقدام به پرداخت اقساط می نمایند.
  • شرایط بیمه: موارد مربوط به بیمه خودرو، مانند بیمه تکمیلی و بیمه شخص ثالث، باید به صورت واضح در قرارداد معاملات خرید و فروش اقساطی خودرو مشخص شده باشند.
  • شرایط پایانی: شرایط پایانی قرارداد، مانند حق خرید خودرو پس از پرداخت تمام اقساط، باید به صورت واضح در قرارداد ذکر شده باشند.

در حالت کلی، جهت کسب اطلاعات جامع نسبت به مفاد و شرایط در نظر گرفته شده در قراردادهای خرید اقساطی خودرو می توانید با مجموعه هونامیک تجارت تماس بگیرید.

 

فروش اقساطی خودرو بیش از روش نقدی در سطح بازار متقاضی دارد چون نسبت به گذشته سیر صعودی قیمت ها غیر متعارف بوده و برای بسیاری از افراد امکان پرداخت یکجا مبلغ خودرو وجود ندارد. در نتیجه از سوی مراکز فروش خودرو همانند مجموعه هونامیک تجارت، طرح های فروش اقساطی خودرو به مشتریان پیشنهاد داده می شود تا بدین وسیله بتوانند با تأمین حداقل سرمایه و بررسی وضعیت مالی یا همان درآمد ماهیانه نسبت به خرید اتومبیل مورد پسند خود اقدام کنند.

نکاتی درباره فروش اقساطی خودرو

قرارداد فروش اقساطی خودرو دارای موارد زیر می ‌باشد:

  • اطلاعات طرفین: در این بخش، اطلاعات کامل جهت شناسایی دقیق طرفین قرارداد، یعنی فروشنده و خریدار، ذکر می ‌شود. موارد مهم منجمله نام و نشانی طرفین، شماره تماس، شماره شناسایی ملی و سایر اطلاعات مربوط به هر طرف را تشکیل می دهد.
  • مشخصات خودرو: جزئیات خودرو مورد معامله، منجمله مدل، سال تولید، شماره شاسی، شماره پلاک و سایر موارد مربوط به خودرو، باید به صورت دقیق و کامل ذکر شود.
  • قیمت و شروط پرداخت: در این قسمت از قرارداد فروش اقساطی خودرو، مبلغ کل فروش خودرو، مبلغ پیش پرداخت (اگر وجود داشته باشد) و شرایط پرداخت اقساط (مبلغ هر قسط، تعداد اقساط، فواصل زمانی بین اقساط و نرخ سود) باید به صورت دقیق و واضح ذکر شود.
  • شروط لغو قرارداد: در صورت عدم پرداخت اقساط توسط خریدار، شرایط لغو قرارداد و تبعات آن باید به صورت دقیق در قرارداد درج شود.
  • حقوق و تعهدات طرفین: حقوق و تعهدات هر دو طرف (فروشنده و خریدار) نسبت به قرارداد باید به صورت کامل و واضح در قرارداد ذکر شوند.

به طور کلی، قرارداد فروش اقساطی خودرو باید شامل تمام جزئیات و شروط مهم مربوط به فروش و خرید  خودرو با اقساط باشد تا هر دو طرف از حقوق و تعهدات خود آگاه باشند.

فروشگاه هونامیک تجارت 

آدرس : تهران بلوار فردوس شرق بین خیابان حسن آباد وابراهیمی مجتمع تجاری آبگینه طبقه اول اداری واحد 22

ایمیل:hunamiktejarat@gmail.com

شماره تماس : 02144972450  -  02144972637

کارشناس 1 (جودی)   :09355977769

کارشناس 2  (عنبری)     : 09391300868

کارشناس 3  (قهرمان پور)     : 09058137975

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 21
نمایش همه
علاقه مندی ها ()