در سطح بازار شاهد ارائه طرح های فروش اقساطی سایپا هستیم چون شرکت سایپا از جمله کمپانی‌های بزرگ خودروسازی در ایران به شمار می رود. این کمپانی معتبر در طول سال ها فعالیت متوالی محصولات متعددی همانند پراید، کوئیک، شاهین، تیبا، ساینا و ... را تولید و روانه بازار نموده‌اند. در دهه‌ی اخیر متأسفانه شاهد بی ثباتی و در عین حال افزایش چند برابری قیمت خودروها هستیم. این مقوله باعث گردیده بیشتر افراد خواستار خرید اقساطی سایپا هستند چون امکان پرداخت مبلغ خودرو با شرایط تقسط کوتاه مدت و بلند مدت را برای آنان فراهم می آورد. مجموعه هونامیک تجارت نیز با هدف برآورده نمودن نیاز عموم مشتریان، همواره خدمات فروش اقساطی سایپا  را به آنان ارائه می دهند.

مزیت شرایط فروش اقساطی سایپا

افرادی که تمایل به داشتن فوری خودرو هستند ولی قادر به پرداخت یکجا مبلغ اتومبیل نیستند، می توانند از شرایط فروش اقساطی سایپا برای خرید محصولات این کمپانی معتبر استفاده نمایند. نکات متعددی در زمینه معاملات خرید و فروش اقساطی سایپا وجود دارد که با مد نظر قرار دادن آنها، راحت تر می توان از چنین موقعیت هایی استفاده کرد. عدم توجه به این گونه مسائل، باعث می گردد گرفتار افراد کلاهبردار شوید و یا متحمل خسارت و به نوعی ضرر و زیان گردید.

به عنوان مثال باید از معتبر بودن مرکز فروش اقساطی سایپا که قصد انجام معامله خود را دارید، اطمینان حاصل کنید. همچنین بررسی مفاد قرارداد برای خریدار باید حائز اهمیت باشد چون موارد مهم منجمله موارد زیر در آن درج می شوند:

  • مقدار جریمه دیرکرد
  • نرخ سود بازپرداخت
  • مبلغ و تعداد اقساط
  • زمان تحویل خودرو
  • نحوه تحویل سند
  • و ... .

با کسب آگاهی کامل نسبت به موضوعات مذکور، شما راحت تر و با اطمینان خاطر بیشتر می توانید از شرایط خرید اقساطی سایپا  که توسط مرکز هونامیک تجارت به شما ارائه داده می شود، بهره مند گردید.

فروش اقساطی سایپا در کنار طرح‌های فروش اقساطی محصولات سایر شرکت های خودروسازی مشهود است و توسط مجموعه هونامیک تجارت نیز به مشتریان پیشنهاد داده می شود. شرکت سایپا نیز از تنوع بالای محصول سواری برخوردار هستند و به همین دلیل مراکز فروش اقساطی سایپا، شرایط متفاوتی را به مشتریان خود پیشنهاد می دهند. هنگام خرید اقساطی سایپا، باید فاکتورهای متعددی از سوی خریدار در نظر گرفته شوند و به همین علت این مقاله کوتاه توسط کارشناسان فروش ما برای راهنمایی بیشتر شما گردآوری شده است.

خدمات فروش اقساطی سایپا با نرخ بهره کم

یکی از موارد مهم که باید پیش از عقد قرارداد فروش اقساطی سایپا در نظر گرفته شود، بررسی میزان نرخ سود است. با توجه به سیاست مدیریتی که مراکز مختلف دارند، مقدار سود بازپرداخت متفاوت از یکدیگر تعیین می شوند. در همین راستا، امروزه اکثر افرادی که قصد استفاده از خدمات فروش اقساطی محصولات سایپا را دارند، از این نظر مراکز ارائه دهنده خدمات این چنینی را با یکدیگر مقایسه می کنند.

در این بین، لازم است به این مسئله تأکید کنیم که صرف نظر از نرخ بهره باید نسبت به معتبر بودن آن مجموعه اطمینان حاصل نمائید و به نحوی گول پیشنهادات سود بازپرداخت کم را نخورید. همواره صرف زمان برای بررسی مفاد قرارداد و پیشنهادات ارائه داده شده در طرح های فروش اقساطی سایپا، به شما کمک می کند که بتوانید متناسب با سطح درآمد ماهیانه و همچنین مبلغ سرمایه اولیه، اقدام به خرید اقساطی خودرو نمائید.

در وضعیت اقتصادی کنونی، به سهولت نمی توان اقدام به خرید خودرو به صورت نقدی نمود. لیکن ارائه طرح فروش اقساطی سایپا با شرایط اقساط بلند مدت و کوتاه مدت می تواند یک راهکار جایگزینی محسوب گردد که شما را در مسیر خرید اتومبیل مورد دلخواهتان همراهی کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر نسبت به شرایط جدید معاملات خرید و فروش اقساطی سایپا می توانید با کارشناسان فروش مجموعه هونامیک تجارت در ارتباط باشید.

فروشگاه هونامیک تجارت 

آدرس : تهران بلوار فردوس شرق بین خیابان حسن آباد وابراهیمی مجتمع تجاری آبگینه طبقه اول اداری واحد 22

ایمیل:hunamiktejarat@gmail.com

شماره تماس : 02144972450  -  02144972637

کارشناس 1 (جودی)   :09355977769

کارشناس 2  (عنبری)     : 09391300868

کارشناس 3  (قهرمان پور)     : 09058137975

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 20
نمایش همه
علاقه مندی ها ()