فروش اقساطی خودرو بخش بزرگی از معاملات خرید و فروش اتومبیل را در بازار به خود اختصاص می دهد. هم اکنون با وضعیت اقتصادی نامناسب در داخل کشور روبرو هستیم و این مسئله باعث صعود قیمت خودرو گردد و قدرت خرید اتومبیل از سوی بسیاری افراد سلب شده است. لیکن ارائه طرح فروش اقساطی خودرو منجربه این گردید که افراد بتوانند از چنین موقعیتی برای تحقق خواستۀ قلبی خود، خرید اتومبیل شخصی استفاده نمایند. ابتدا بایستی اطمینان حاصل کنید که مرکز فروش اقساطی خودرو جزء یک نمایندگی رسمی و معتبر است. معمولاً مراکز رسمی دارای مجوزهای لازم از سوی شرکت‌های خودروسازی و سازمان صنعت، معدن و تجارت هستند. مجموعه هونامیک تجارت چندین سال است که در حوزۀ خرید و فروش خودرو با شرایط اقساطی فعالیت دارند و می توانند نیاز شما را در این رابطه مرتفع سازند.

مزیت خدمات فروش اقساطی خودرو

در پاسخ به این پرسش که آیا خرید اقساطی خودرو  ضرورت دارد یا نه؟ می توان گفت: بله! در واقع وضعیت اقتصادی کنونی جامعه اسفناک است و افزایش چند برابری قیمت خودرو، باعث رکود بازار می گردد. جهت پیشگیری از چنین اتفاقی، پیشنهادات طرح فروش اقساطی خودرو منجربه این گردیده، اقشار با سطح درآمد متوسط همچنان توان خرید خودروی مورد علاقه خود را داشته باشند. پیش از خرید اقساطی خودرو بایستی موارد زیر را مد نظر قرار دهید :

  • تعداد اقساط: فروش اقساطی خودرو با شرایط اقساط کوتاه مدت و بلند مدت به مشتریان پیشنهاد داده می شود.
  • نرخ بهره اقساط: معمولاً افزایش تعداد اقساط می تواند در افزایش نرخ بهره یا همان سود بازپرداخت تأثیرگذار باشد.
  • مبلغ پیش پرداخت: متناسب با قیمت خودرو، بایستی درصدی از مبلغ کل به عنوان پیش پرداخت به حساب فروشنده واریز گردد.
  • زمان تحویل اتومبیل: متناسب با سیاست مدیریت مراکز فروش اقساطی خودرو، هر چه زمان تحویل اتومبیل زودتر باشد، رضایت‌مندی مشتریان را بیشتر جلب خواهید نمود.

اگر در صدد برای بهره گیری از خدمات فروش اقساطی خودرو هستید، مطالعۀ این مقاله‌ی کوتاه می تواند راهنمای خوبی برای شما در این مسیر محسوب گردد. امروزه مراکز متعددی در زمینۀ معاملات فروش اقساطی خودرو فعالیت می کنند و به همین دلیل میزان تقاضا برای دریافت چنین خدماتی در سطح بازار مشهود است. افزایش ناگهانی قیمت خودروهای داخلی و وارداتی، باعث گردیده وضعیت اقتصادی جامعه دچار تغییر و تحول بزرگ قرار گرفته است و ارائه پیشنهادات فروش اقساطی خودرو می تواند بهترین فرصت را پیش روی افراد مختلف قرار دهد. مجموعه هونامیک تجارت جزء یکی از مراکز معتبر در عرصۀ فروش خودرو با شرایط اقساطی در منطق تهران شناخته می شوند.

فاکتورهای کلیدی در خدمات فروش اقساطی خودرو

بنابراین اگر از آن دسته افرادی هستید که قصد حفظ سرمایه خود و در عین حال خرید اتومبیل هستید، بایستی موارد مهم و اساسی منجمله تاریخ تحویل اتومبیل، مقدار مبلغ پیش پرداخت، تعداد اقساط و نوع ضامن مد نظر قرار گرفته شوند. اهمیت دادن به موضوعات مهم این چنینی، به شما کمک می کند که گرفتار افراد کلاهبردار نشوید و به نوعی متناسب با میزان نقدینگی و وضعیت مالی یا درآمد ماهیانه نسبت به خرید اقساطی خودرو تصمیم‌گیری درستی داشته باشید.

اشخاصی که بودجه کافی برای خرید نقدی اتومبیل مورد پسند خود ندارند، قادر به بهره گیری از شرایط فروش اقساطی خودرو خواهند بود. هم اکنون متناسب با بودجه و وضعیت درآمد خود به صورت ماهیانه می توانید برای خرید اقساطی خودرو برنامه ریزی کنید. مقدار پیش پرداخت بر اساس مدل و قیمت اتومبیل تعیین می گردد. این در حالی است که طرح فروش اقساطی خودرو با شرایط متغیر توسط مراکز ارائه دهنده خدمات به عموم مشتریان پیشنهاد داده می شود. بنابراین پیش از عقد قرارداد خرید اقساطی خودرو، ملزوم به بررسی مفاد قرارداد هستید. علاوه بر آنکه بایستی از معتبر بودن مرکز ارائه دهندۀ خدمات فروش اقساطی خودرو اطمینان حاصل نمائید. در صورت تمایل به دریافت مشاورۀ تخصصی می توانید با کادر فروش ما در مجموعه هونامیک تجارت در ارتباط باشید.                                                                                                             

فروشگاه هونامیک تجارت 

آدرس : تهران بلوار فردوس شرق بین خیابان حسن آباد وابراهیمی مجتمع تجاری آبگینه طبقه اول اداری واحد 22

ایمیل:hunamiktejarat@gmail.com

شماره تماس : 02144972450  -  02144972637

کارشناس 1 (جودی)   :09355977769

کارشناس 2  (عنبری)     : 09391300868

کارشناس 3  (قهرمان پور)     : 09058137975

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 55
نمایش همه
علاقه مندی ها ()